Szkolenia techniczne termo precyzja scaled
Speaker at Business convention
Szkolenia specjalistyczne

Szkolenia specjalistyczne

Z nami zdobywanie wiedzy staje się przyjemnością!

Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących poszerzyć swoje kompetencje i podnieść kwalifikacje w swojej branży. Dzięki naszym szkoleniom specjalistycznym będziesz mógł/a zgłębić najnowsze technologie oraz praktyki stosowane w Twoim obszarze zawodowym.

Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów z długoletnim doświadczeniem praktycznym w branży. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz wiedzę opartą na rzeczywistych przypadkach oraz najlepszych praktykach.

W trakcie szkoleń nie skupiamy się jedynie na teorii, lecz stawiamy także na praktyczne ćwiczenia, dzięki którym zdobytą wiedzę można od razu zastosować w praktyce.

Dbamy o to, aby każdy uczestnik miał możliwość zadawania pytań i rozwiązywania wątpliwości. Nasze grupy są zawsze ograniczone, co umożliwia nam indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Dostępne szkolenia:

Utrzymanie ruchu z termowizją- szkolenie specjalistyczne

Poznaj skuteczne techniki diagnostyki maszyn dzięki szkoleniu obsługi kamer termowizyjnych w utrzymaniu ruchu. Nasz kurs zapewnia kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego wykorzystania termowizji w identyfikacji usterek oraz monitorowaniu stanu technicznego urządzeń przemysłowych.

Skorzystaj z możliwości nauki pod okiem doświadczonych ekspertów i zdobądź kluczowe kompetencje w zakresie diagnostyki termowizyjnej.

Szkolenia specjalistyczne

Zagadnienia metrologiczne oraz pomiary z udziałem termopar

Szkolenie dostępne wkrótce!

Zagadnienia metrologiczne oraz pomiary z udziałem termopar